Jdi na obsah Jdi na menu
 


 
 Apple Shooter  
Dokážete se trefit šípem vystřeleným z luku na dlouhou vzdálenost do jablka, které stojí na lidské hlavě? Dejte pozor ať se netrefíte do hlavy!
 
 
 Baseball  
Výborně zpracovaný Baseball od Miniclip. Kdo nezná tuhle hru, měl by ji vyzkoušet. Kdo ji zná a líbí se mu, tak pro toho je to povinnost.
 
 
 Big Jump Challenge  
V této hře si zkusíte akrobatické lyžování. Vašim úkolem bude udělat co nejvíce a nebo co nejlepší trik ve vzduchu. Hru ovládáte šipkami a klávesou SPACE.
 
 
 Bike Madness  
Vyzkoušejte si svoji zručnost na motorce na překážkové trati. Musíte překonat sudy, kameny a jiné nástrahy, které budou v cestě. Dejte pozor ať nespadnete z motorky nebo se neuhodíte do hlavy.
 
 
 Bike Mania  
V této hře na Vás čeká několik levelů, které musíte project na kole. Není to jednoduché, na trati je spousta překážek. Dávejte pozor ať se nedotknete hlavou země nebo něčeho jiného, to byste museli začínat level od znova.
 
 
 Bike Mania 2  
Ve druhém díle na Vás opět čeká několik levelů, které musíte project na kole. Není to jednoduché, na trati je spousta překážek. Dávejte pozor ať se nedotknete hlavou země nebo něčeho jiného, to byste museli začínat level od znova.
 
 
 Bike Mania on Ice  
Ve třetím díle této závodní hry na Vás čeká několik netradičních levelů, jak už sám název hry napovídá, které musíte project na kole. Není to jednoduché, na trati je spousta překážek. Dávejte pozor ať nenabouráte, to byste museli začínat level od znova.
 
 
 BMX Extreme  
V této hře na Vás čeká malá BMX dráha na které se ukáže, jakou máte zručnost na BMX kole. Můžete jezdit tam a zpět v minutovém časovém limitu. Kdo udělá nejvíce bodů?
 
 
 BMX Park  
Sedíte na freestyle BMX a máte celý skate park pro sebe. Mužete si v něm dělat co chcete, třeba kombinovat triky a nebo si jen tak jezdit, ale úkolem je dosáhnout, co nejvyššího score v omezeném časovém limitu.
 
 
 BMX Tricks  
Zkuste si project trať pro BMX kola. Čeká na Vás spousta překážek a skoček, na kterých si můžete vyzkoušet Vaší zručnost. Kolik bodů dokážete udělat?