Jdi na obsah Jdi na menu
 


 
 13 Days in Hell  
Prožít si celých 13 dní v pekle nebude snadné. Na vás to ale čeká v této hře. Každý den musíte postřílet všechny zombíky, jinak je s vámi konec. Na výběr máte z pěti zbraní.

 

 
 3D Frogger  
V roli žabáka se chcete dostat na druhou stranu silnice, jenže je velký provoz a pro takovou malou žabičku to může být její poslední cesta.

 

 
 3D Hyperjet Racing  
Tak tohle jsou docela povedené závody vznášedel. Jestli máte rádi rychlost a nechcete moc přemýšlet nad logickou hrou, tak tohle je hra právě pro Vás.

 

 
 3D Motorbike Racing  
Příznivce rychlých mašin na dvou kolech určitě zaujme tato závodní hra. Vyberte si jednu z motorek a projeďte si závodní okruhy třeba v Americe, Egyptě, Anglii nebo Austrálii. Pokud vás omrzí hra s počítačem je tu možnost multi-playeru.

 

 
 3D Pong  
V této jednoduché ale přeci zábavné zábavné hře si zahrajete ping pong trochu jinak a to ve 3D.

 

 
 3D Rally Racing  
Chcete si zajezdit rallye na poušti, ve sněhu, v noci, v dešti nebo v lese? Stačí si vybrat auto a jednu z tratí a jet. Dokážete porazit všechny vaše soupeře na všech tratích?

 

 
 4 Wheel Fury 2  
Závody teréních čtyřkolek ve 3D grafice. To tu ještě nebylo. Přesně tak, v této hře usednete na teréní čtyřkolku a pojedete se soupeřem na trati jako o život. Sbírejte bonusy a zrychlení na trati a to se vám v cíli připočte k dobru.

 

 
 Alien Abduction  
V roli mimozemského plavidla unášíte z města lidi a vozidla na mimozemský výzkum. Bránit Vám v tom bude armáda v podobě letectva.

 

 
 Alien Slayer 3D  
Ocitnete se na lodi plné vetřelců a jiné havěti, která vám půjde po krku. Vše je ve 3D grafice. Zabíjte všechny vetřelce a dojděte na konec levelu.

 

 
 Ammo Ambush 2  
Jako voják vyslaný do bojové akce na nepřátelské uzemí nemůžete čekat milé přijetí, právě naopak. Nepřítel vás přivítá se zbraní namířenou proti vám a nebude váhát ani vteřinu, zmáčknou spoušť.