Jdi na obsah Jdi na menu
 


 
 3D Frogger  
V roli žabáka se chcete dostat na druhou stranu silnice, jenže je velký provoz a pro takovou malou žabičku to může být její poslední cesta.
 
 
 Absolute Madness  
Tahle hra je pro silnější povahy. Pokud máte rádi brutální střílečky typu Thing Thing, tak tohle je přesně pro vás. Hromada zbraní a nepřátel, které musíte rychle zabít.
 
 
 Acid Factory  
V této povedené a pěkně zpracované hře musíte v každém levelu posbírat všechny baterie, abyste získali dostatek energie pro aktivaci teleportu. Nebude to jen tak. V každém levelu na vás číhá spousta nebezpečí.
 
 
 Acorn's Big Adventure  
V této hře si zahrajete za zajímávého hrdinu, který musí projít několik levelů. Čeká na něj spousta nástrah všeho druhu. Hra se ovládá šipkami, SPACE skáče a klávesa Z je něco jako útok.
 
 
 Action Man  
Ocitnete se v džungli vyzbrojený pistolí a pořádnou dávkou odvahy. Všude kolem se to hemží nepřátelskými vojáky. Nešetřete je a zabíte je dříve než oni vás.
 
 
 Achilles  
V roli bájného bojovníka na vás čeká několik levelů plných nepřátel. Vašim úkolem bude všechny pobít a občas se setkáte i s bossem. Hru ovládáte šipkami a útok klávesami 4 a 5 na numerické klávesnici.
 
 
 Ancient Battle: The Aztecs  
Jako archeolog to nebudete mít vždy jednoduché. To poznáte na vlastní kůži v této hře. Čeká na vás několik levelů, spousta zbraní a nepřátel.
 
 
 Anika's Odyssey  
Jednoho dne vás vyšle otec ke studni pro vodu. Vy si s sebou vezmete svého králíčka. Najednou se z nebe spustí orel a králíčka vám sebere. Podaří se vám ho dostat zpět?
 
 
 Arcane  
V roli bájného bojovníka se pustíte do boje s mnoha nepřáteli. Nakupujte a vylepšujte vaše zbraně, brnění a schopnosti. Můžete si zahrát dva módy hry, kampaň a nebo free-mód, ve kterém se snažíte přežít co nejdéle.
 

 
 Arny's Battle: Carribeans  
Vydejte se hledat svoje ukradené věci, co vám odcizila údajně jedna archeoložka. Čeká na vás několik levelů plných různých nepřátel a velký arzenál zbraní.