Jdi na obsah Jdi na menu
 


13 Days in Hell  
Prožít si celých 13 dní v pekle nebude snadné. Na vás to ale čeká v této hře. Každý den musíte postřílet všechny zombíky, jinak je s vámi konec. Na výběr máte z pěti zbraní.
 
 
 30 Days Honey  
Příhlasili jste se do včelařské soutěže a máte třicet dní na to, abyste vyprodukovali ten nejlepší včelí med. Povede se vám to?
 
 
 3D Frogger  
V roli žabáka se chcete dostat na druhou stranu silnice, jenže je velký provoz a pro takovou malou žabičku to může být její poslední cesta.
 
 
 3D Hyperjet Racing  
Tak tohle jsou docela povedené závody vznášedel. Jestli máte rádi rychlost a nechcete moc přemýšlet nad logickou hrou, tak tohle je hra právě pro Vás.
 
 
 3D Pong  
V této jednoduché ale přeci zábavné zábavné hře si zahrajete ping pong trochu jinak a to ve 3D.
 
 
 Abba the Fox  
V roli lištičky na rogalu se musíte dopravit z jednoho místa na druhé a během letu nasbírat co nejvíce psaníček a vyhýbat se včelkám, které Vám ubírají životy.
 
 
 Absolute Madness  
Tahle hra je pro silnější povahy. Pokud máte rádi brutální střílečky typu Thing Thing, tak tohle je přesně pro vás. Hromada zbraní a nepřátel, které musíte rychle zabít.
 
 
 Accumulate  
V této hře musíte sbírat zelená kolečka, která plují po obrazovce a naopak červeným kolečkům se musíte vyhýbat. Žlutá kolečka představují bonus. Čím více zelených koleček nasbíráte, tím dosáhnete vyššího score.
 
 
 Acno's Energizer  
Acno patří mezi nejlepší hry od MiniClip. Dobrá hudba, grafika, atmosféra a spousta zábavy a levelů. Složitost levelů roste s každým úspěšně hotovým levelem.
 
 
 Adrenaline Challange  
Závody na motorce? Motokros? Né tak docela. Co Vás tedy čeká. V této hře usednete na motorku a musíte project v co nejrychlejším čase danou trať, každé uspěšné kolo si můžete pořídit nějáké to vylepšení na Vaši motorku.