Jdi na obsah Jdi na menu
 


 
 13 Days in Hell  
Prožít si celých 13 dní v pekle nebude snadné. Na vás to ale čeká v této hře. Každý den musíte postřílet všechny zombíky, jinak je s vámi konec. Na výběr máte z pěti zbraní.

 

 
 247 Bombs  
Hra na motivy známé hry Bomberman, pokládáte bomby v bludišti a sbíráte plamínky, bomby a různé věci. Ale hlávní cíl je zabít nepřítele.

 

 
 Absolute Madness  
Tahle hra je pro silnější povahy. Pokud máte rádi brutální střílečky typu Thing Thing, tak tohle je přesně pro vás. Hromada zbraní a nepřátel, které musíte rychle zabít.

 

 
 Action Man  
Ocitnete se v džungli vyzbrojený pistolí a pořádnou dávkou odvahy. Všude kolem se to hemží nepřátelskými vojáky. Nešetřete je a zabíte je dříve než oni vás.

 

 
 Age of War  
Tato hra vás provede od pravěku až po moderní budoucnost. Vašim úkolem bude zničit nepřátelskou základnu, ale nejdřív musíte vytvořit armádu a probít se k ní.

 

 
 Achilles  
V roli bájného bojovníka na vás čeká několik levelů plných nepřátel. Vašim úkolem bude všechny pobít a občas se setkáte i s bossem. Hru ovládáte šipkami a útok klávesami 4 a 5 na numerické klávesnici.

 

 
 Air Defence  
Výborná bojová hra se skvělou doprovodnou válečnou hudbou. Vašim úkolem je odrazit útoky nepřátelských letadel, které bombardují Vaše pozemní budovy a jednotky. Můžete zlepšovat vybavení Vaší základny a nebo kupovat nové jednotky. Ale pozor, nepřítel se také zlepšuje!

 

 
 Alien Paroxysm  
Zřítíte se se svou lodí na neznámé planetě. Posádka nepřežila. Jste tu pouze vy a nějácí divní alieni, co vypadají jako pavouci a nechtějí se s vámi kamarádit.

 

 
 Alien Slayer 3D  
Ocitnete se na lodi plné vetřelců a jiné havěti, která vám půjde po krku. Vše je ve 3D grafice. Zabíjte všechny vetřelce a dojděte na konec levelu.

 

 
 Alien Terminator  
Invaze mimozemšťanů na planetu Zemi. V každém levelu máte omezený počet raket ke zneškodnění všech nepřátelských mimozemšťanů.